کارشناسی خودرو در محل SECRETS

کارشناسی خودرو در محل Secrets

کارشناسی خودرو در محل Secrets

Blog Article

کارشناسان کارنامه چه آموزش‌هایی می‌بینند و تا چه اندازه در انجام کارشناسی مهارت دارند؟

دانلود اپلیکیشن کارکیتا را از مارکت های روبرو دریافت کنید.

کارشناس باید تمامی حالات گیربگس اعم از اتومات و دستی بودن را مورد بررسی قرار دهد و از سلامت آن‌ها آگاه شود.

حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه،‌ مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی،‌ محمدعلی آل‌هاشم امام جمعه تبریز، مهدی موسوی رئیس یگان حفاظت رئیس جمهور، و سه خلبان و کادر پرواز از دیگر سرنشینان این بالگرد بودند که همگی جان باختند.

تیم کارشناسی کارنامه از افراد خبره و باتجربه تشکیل شده است. کارشناسان کارنامه براساس تخصصی که در برندهای مختلف دارند، برای کارشناسی اعزام می‌شوند.

تست چراغ‌ها: وضعیت تمامی چراغ‌های ماشین، به‌خصوص چراغ‌های عقب، جلو، راهنما و ترمز، بررسی می‌شود. نتظیمات زاویه چراغ‌ها نیز در این مرحله چک می‌شود.

موتور، هوش برتر و اصلی‌ترین بخش یک خودرو است.به همین علت برای بررسی این قسمت نیز باید حساسیت‌های زیادی به خرج داد و از فیلترهای زیادی رد شد. شایان ذکر است که یک موتور آرام و بی‌صدا نیز باید از لحاظ فنی بررسی شود.مشکل روغن سوزی و دفرمه شدن رینگ کارشناس ماشین تهران نیاز به تعمیراساسی موتور داشته و هزینه‌های سرسام‌آوری را به دنبال دارد.

کارشناس در این بخش، به هرگونه صدا یا لرزش غیرطبیعی توجه ویژه‌ای داشته و مشکلات فنی را برای خریدار اعلام می‌کند.‌‎در خودروهای پیشرفته توسط دستگاه دیاگ می‌توان تا حدودی به مشکلات فنی یک خودرو پی برد.

کارشناس قادر است با استفاده از آهن‌ربا، آسیب دیده بودن یا نبودن خودرو را مشخص کند.

یکی از با اهمیت‌ترین بخش‌هایی که خبره بودن یک کارشناس را نشان می‌دهد کارشناسی بدنه خودرو است.

دسترسی به تجهیزات پیشرفته: در زمان کارشناسی خودرو در محل از کارشناس مربوطه بخواهید که با استفاده از تجهیزات پیشرفته برای بررسی خودرو شما استفاده کند.

به طور مثال خودروهایی خارجی که از طریق حمل و نقل دریایی به کشور ایران وارد شده اند، ممکن است در حین حمل و نقل ضربه بخورند و دچار خرابی گردند. این موضوع می تواند روی قیمت خودرو موثر باشد و ارزش آن را پایین بیاورد.

پس از ثبت نام در سامانه، امکان ورود به پنل اختصاصی کارکیتا وجود دارد تا مشتریان بتوانند از طریق آن از امکانات مختلف کارکیتا استفاده کنند.

این رشته دارای بازار کار بسیاری خوبی است. یا می توانید در شرکت کارشناسی خودرو بعنوان کارشناس خودرو سیار، کارشناس قیمت خودرو و … مشغول بکار شوید، یا می توانید بصورت اینترنتی به مردم مشاوره دهید برای مثال فعالیت در پیج کارشناسی خودرو در اینستاگرام.

Report this page